LYDER
Sosyal MedyaSEO ( Google Arama Motoru Optimizasyonu )E-ticaret SistemleriWeb YazılımOnline MuhasebeÖzel YazılımPazaryeri Entegrasyonu
Neden Özel Tasarım Yaptırmalısınız?

E-Ticaret Sitesinde Başarı

Özel tasarım e-ticaret sitesi ürünlerinizi veya hizmetinizi en iyi şekilde sergileyen online bir vitrindir. Peki bu özel tasarım e-ticaret sitesi avantajları nelerdir?

  • İyi bir kullanıcı deneyimi
  • Daha fazla özelleştirme
  • Site güvenliği
  • Marka kimliği

Birçok e-tcaretçi tarafından kullanılan standart temaların kullanımı oldukça basittir. Dolayısıyla zaman kazandırır. Bunun yanı sıra bazı dezavantajları vardır.

Birçok standart temanın özelleştirme imkanı kısıtlıdır. Yani hayalinizdeki site yapısını tam anlamıyla oluşturamama gibi olumsuzluklarla karşılaşırsınız.

Standart e ticaret temaları SEO bakımından optimize edilmeme ihtimali vardır. Böylece siteniz düşük arama sonuçları elde eder.

Rakip e-ticaret siteleri ile minimum benzerlik göstermek sizin sitenizi daha özgün ve hatırlanabilir kılacaktır. Aynı zamanda çoğu standart temalar yeterince iyi kalitede tasarım imkanı sunmamaktadır.

İnternet, sürekli değişim ve dönüşüm içinde olan bir ekosistemdir. Buna bağlı olarak kullanıcıların e-ticaret sitesi tasarımlarına yönelik beklentileri de zaman içinde değişebilir. Bir süre önce ideal olan bir yapı, birkaç ay sonra geçerliliğini yitirebilir. Dolayısıyla belirli aralıkla sitenizin tasarımını değiştirmeniz ya da revize etmeniz yararınıza olacaktır.

E-Ticaret

Sık Sorulan Sorular

LYDER GROUP OLARAK;

Neler Sunuyoruz ?