LYDER
LYDER GROUP hakkında

Başarı Hikayemiz

LYDER GROUP, teknoloji destekli bir dijital pazarlama çözümleri sağlayıcısıdır ve müşterilerimizin her biri için ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel stratejiler oluştururuz. Sonuç olarak, müşterilerimizin cirolarını katlamalarını ve daha fazla olası satış elde etmelerini sağlıyoruz.

NEDEN BİZ ?

En iyisi olmak için durmadan çalışıyoruz

En İyi Olmak İçin Sürekli Çalışıyoruz, müşterilerimize, çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve topluma değer katmayı hedefliyoruz. Şirketimizin büyümesini sürdürülebilir bir şekilde sağlamak ve sektörde lider olmak için sürekli olarak çaba gösteriyoruz.

Sosyal MedyaSEO ( Google Arama Motoru Optimizasyonu )E-ticaret SistemleriWeb YazılımOnline MuhasebeÖzel YazılımPazaryeri Entegrasyonu
Lyder Group
2007

Kuruluş

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı bir ekip olarak 2007’de Erol Bilişim Yazılım olarak kurulduk

2009

Seo ve Web

Seo’nun Gücünü kurulduğumuz ilk günden beri şirketimiz ve müşterilerimizde hissettik.

2010

Yazılım

Bilişimin bir çok alanında Ulusal firmalara destek verdik, birlikte büyüdük, birlikte daha güçlendik..

2019

Almanya temsilciliği

Pandemi ile birlikte iş modelleri değişti, Doğru yerde doğru adımlar için artık Dünya'ya açılma stratejimizin bir parçası olarak Almanya'da müşterilerimize destek vermeye başladık.

2023

Avrupa Ofisleri

Artık Avrupa’daki ofislerimiz ile Uluslarası hizmet veriyoruz. LYDER GROUP adıyla Romanya ve Almanya ofisleriyle uluslararası pazarda artık söz sahibiyiz.